Ekinci Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekinci Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Ekinci Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gürbüz Ekinci ve Ozan Ekinci ortaklığında kuruldu.


Ekinci Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gürbüz Ekinci ve Ozan Ekinci ortaklığında kuruldu. 


Ekinci Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi konusu:

Her türlü inşaat taahhüt işleri;konut,iş yeri,ticarethane inşaatlarını yapmak, almak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Bu türden binaları almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. inşaatla ilgili her türlü dekorasyon, boya, badana, tamir, tadilat işleri yapmak. her türlü yapıların kaba ve ince inşaat işlerini yapmak, her türlü inşaat malzemelerinin alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak, bu ürünlerle ilgili her türlü pazarlama faaliyetini yürütmek. bayilikler oluşturmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,Ekinci Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi adres: Çamlık Mah.Zengin Sk.No:61 A Ümraniye