10 / 12 / 2022

Elektrik ve gaz fiyatları düşmeli! Son dakika açıklaması geldi!

Elektrik ve gaz fiyatları düşmeli! Son dakika açıklaması geldi!

Elektrik ve gaz fiyatları zirveye oynuyor. Fiyatlar aldı başını gitti. Bunun üzerine flaş açıklama geldi! Hemen bakın!Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Avrupa Birliği'nin (AB) Almanya'daki düşük enerji fiyatlarıyla ilgili eleştirilerine karşı çıktı.

Olaf Scholz, Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile Berlin'de düzenlediği ortak basın toplantısında söyledi. Uluslararası alanda gülünç bir şekilde yükselen fiyatların tekrar düşmesini sağlamak için birlikte çalışacaklarını belirtti

Doğal gaz ve elektrik fiyatlarına zam mı geldi? İşte yeni tarife!

Scholz, mevcut gaz fiyatlarının çok yüksek olduğunu söyleyerek, "Gerçekten de elektrik ve gaz fiyatlarının yeniden düşmesi gerekiyor. Biraz absürt bir şekilde yükselen fiyatların uluslararası alanda tekrar düşmesini sağlamak için hep birlikte çalışacağız." ifadelerini kullandı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön