Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Şengül Kanbur ve Yusuf Ehrarlı ortaklığında kuruldu.


Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Şengül Kanbur ve Yusuf Ehrarlı ortaklığında kuruldu.

Elifim Yapı İnşaat Emlak Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
İNŞAAT -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak. -Şirket ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut, özel konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir......ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adres: Mevlana Mah.Yıldırım Beyazıt Cad.Botanıca Sit.No:27 A/20 Esenyurt