16 / 08 / 2022

Elimizdeki altınları bozduralım mı yoksa altın mı alalım? İslam Memiş'ten net cevap geldi

Elimizdeki altınları bozduralım mı yoksa altın mı alalım? İslam Memiş'ten net cevap geldi

Altın fiyatları yükselmeye devam ediyor. Enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra yatırımcılar altın fiyatlarını yakından takip etmeye başladı. Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş altın fiyatlarının ne olacağını net bir şekilde açıkladı. İşte İslam Memiş yorumu...Altın fiyatlarındaki son durum, piyasalardaki gelişmeler yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından sıkı takip ediliyor. Altın fiyatları yükselecek mi? Elimizdeki altınları bozduralım mıi altın mı alalım? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Bu konuda İslam Memiş'ten net cevap geldi.

Ons altın dün yüzde 0,4 düşüşerken gram altın 1,016 liradan günü tamamladı.Gram altın bugün ise haftanın son işlem gününe 1,038 TL seviyesi ile yükselişe geçti.

İslam Memiş altın fiyatlarının yönünü net bir şekilde açıklarken altın yatırımcılarını da uyardı. İşte İslam Memiş yorumu...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.