28 / 09 / 2022

Elinde 1 doları bile olanlar hemen bakın!  Dolar gözünü zirveye dikti geliyor

Elinde 1 doları bile olanlar hemen bakın!  Dolar gözünü zirveye dikti geliyor

Dün açıklanan ABD enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından gözler dolar kuruna çevrildi. Elinde bir doları bile olanı ilgilendiriyor hemen bakın! Dolar güzünü zirveye dikti geliyor.Şerife Aydın

Piyasaların merakla beklediği ABD faiz oranları dün açıklandı. Beklenildiği gibi 75 baz puan artışı yapan banka, faiz artışlarına devam edileceğinin mesajını da verdi.

Dün ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell'ın konuşmalarından sonra dolar kuru hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Dolar dün 18,36 seviyesini geçerek 2021'deki kuruna yaklaştı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön