29 / 09 / 2022

Elinde dolar olan ne yapmalı? Dolar yatırımcısı dikkat! 12 Ağustos 2022 dolar ne kadar?

Elinde dolar olan ne yapmalı? Dolar yatırımcısı dikkat! 12 Ağustos 2022 dolar ne kadar?

Dolar/L kuru haftanın son işlem gününde yatırımcısı ve dolar almak isteyenler tarafından merakla takip ediliyor. Dolar/TL bugün de yukarı yönlü hareket ediyor. Peki elinde dolar olan en yapmalı? Dolar yatırımcısı dikkat! 12 Ağustos 2022 dolar/TL ne kadar?Dolar kuru ABD enflasyon rakamlarının açıklanması ile yurt içi piyasalarda yükselmeye başladı. Dolar yükselirken elinde doları olanlar ''Dolarımızı bozduralım mı? Dolar bozduralım mı, alalım mı? Dolar yükselmeye devam edecek mi? sorularının yanıtlarını merak ediyor.

Piyasalarda bugün Dolar bugün ne kadar? Piyasalardaki durum ne? Dolar ve eurodaki son veriler takip ediliyor. Piyasaların açık olduğu haftanın son gününde yani 12 Ağustos Cuma günü piyasalardaki son durum ne? Dolar yeni güne nasıl başladı? Dolar kuru ne kadar? Dolar kuru, yeni güne nasıl başladı? Piyasalarda haftanın üçüncü gününde son durum ne? Doların durumu ne? İşte 12 Ağustos Cuma günü dolar kuruna dair merak edilen detaylar…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön