Elite City, Türk Havak personeline Deniz Bank kampanyası! 223 bin TL'ye!

Elite City, Türk Havak personeline Deniz Bank kampanyası! 223 bin TL'ye!

Türkiyenin köklü vakıflarından Türk Havak (THY A. O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı) Şua İnşaat güvencesiyle Atakentte inşası devam eden Elite City projesiyle özel bir anlaşmaya imza attı. Buna göre Deniz Bank'la özel bir kampanya sağlanıyor...Şua İnşaatın Atakentte 37 bin metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Elite City projesi için Türk HAVAK ile anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşma kapsamında, Türk HAVAKın personeline önerdiği Elite City projesi için Deniz Bank tarafından sağlanan özel bir kampanya düzenleniyor.

Türkiyenin köklü vakıflarından olan Türk HAVAK ile yapılan anlaşmanın Şua İnşaat markasına olan güvenin önemli bir göstergesi olduğunu belirten Şua İnşaat Satış Müdürü Ahmet Sarıcalı; Şua İnşaat markasıyla bugüne kadar inşa ettiğimiz 2 bin 500ün üzerindeki konutun ve bugün Atakentte inşası devam eden Elite City projemiz ile Pendikte yakın zamanda satışa sunacağımız Elite Side projemizle sektörün önde gelen güvenilir markalarından olduk. 600 konuttan oluşan Elite City projemizin Türk HAVAK tarafından ilgi görmesi ve personellerine önermesi bizim için büyük önem taşıyor. Anlaşmamızı henüz yeni duyurmuş olmamıza rağmen şimdiden gelen taleplerde bir artış oldu. şeklinde konuştu.

Elite Citynin kreşi Türk HAVAKın işletmesinde

Elite City projesinde yer alan kreşin de işletmesini alan Türk HAVAK, site sakinlerine 7/24 kreş hizmeti sunacak. Türk HAVAKın Vakıfcan isimli kreşleri arasında yerini alacak olan Elite Citynin kreşi, sitede yaşayan çocuklu ailelere büyük kolaylık sağlayacak.

Kalitesi ve Mimarisiyle öne çıkıyor

Son dönemde İstanbulun en hızlı gelişen bölgesi Atakentin en özel projelerinden biri haline gelen Elite City mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. Şua İnşaat ve Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı yöntemiyle hayata geçirilen Elite City, birinci sınıf malzeme ve işçilikle, konvansiyonel sistemle inşa ediliyor. Projenin cephelerinin porselenle kaplanacak olması da Elite Cityi bir adım daha öne taşıyor.

Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan Elite Cityde az ve yüksek katlı binalarla birlikte 1+1den 4+1e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Fiyatların 223 bin TLden başladığı proje dairelerin yüzde 75i sahiplerini buldu.

Projedeki konutlardan 1+1lerin fiyatları 223 bin  TLden; 2+1lerin fiyatları 315 bin  TLden; 3+1lerin fiyatları 443 bin TLden ve 4+1lerin fiyatları 861 bin TLden başlangıç gösteriyor.

Projedeki konutların alanları da 1+1ler için 64-103 metrekare; 2+1ler için 115-134 metrekare; 3+1ler için 162-178 metrekare ve 4+1ler için 334-337 metrekare şeklinde belirlendi.

0212 472 72 55

www.elitecity.com.tr

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com