Elite Concept Fikirtepe'de 36 ay sıfır faiz fırsatı!

Elite Concept Fikirtepe'de 36 ay sıfır faiz fırsatı! Elite Concept Fikirtepe'de 36 ay sıfır faiz fırsatı!

Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept, hem yatırımlık hem de oturumluk 2+1 daireleri ile yoğun ilgi görüyor. Projede kişiye özel ödeme planıyla 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

İnşaat sektöründe 27 yıldır projeler üreten Şua İnşaat tarafından İstanbul’un en yüksek prim vadeden lokasyonu Kadıköy Fikirtepe’de Elite Concept' hayata geçiriyor. Elite Concept, hem yatırımlık hem de oturumluk 2+1 daireleri ile ilgi görüyor. Daire büyüklükleri 97 ila 140 metrekare arasında değişen 2+1 evlerde fiyatlar 962 bin TL’den başlıyor. 

İster Amerikan mutfaklı ister kapalı mutfaklı 2+1 daire seçeneğinin yer aldığı Elite Concept’te 1+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri de bulunuyor. Tam merkezi konumda ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla ilgi gören Elite Concept, Fikirtepe’nin tapusu hazır hemen teslim markalı projeleri arasında öne çıkıyor. Proje'de, kişiye özel ödeme planıyla 36 ay sıfır faiz fırsatının sunulunuyor. 

Şua İnşaat tarafından Anadolu yakasının kalbi ve yaşamın merkezi Kadıköy Fikirtepe’de konumlanan Elite Concept, hem yatırımlık hem de oturumluk 2+1 daireleri ile yoğun ilgi görüyor. Açık ve kapalı mutfak alternatifinin sunulduğu Elite Concept’te, 2+1 dairelerin büyüklükleri 97 ila 140 metrekare arasında değişiyor. Hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla dikkat çeken Elite Concept’te, 2+1’ler 962 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 36 ay sıfır faiz fırsatının yanı sıra kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor.

Hemen teslim daireler

Tapusu hazır hemen teslim markalı projesi Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Elite Concept, doğaya dost akıllı ev konsepti, açık teras bahçeleri, yapımında kullanılan dünyaca ünlü markalar, özel tasarım mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri ile elit bir yaşam vadediyor. Eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla yoğun ilgi gören Elite Concept, kısa vadede yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

Elite Concept lokasyon

Elite Concept  E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alıyor. Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda bulunan proje yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor. Proje, birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. 

Web: www.eliteconcept.com.tr