09 / 08 / 2022

Emekli bayram ikramiyesi Kurban Bayramı 2022 hangi tarihlerde kaç lira yatacak açıklandı! İşte detaylar

Emekli bayram ikramiyesi Kurban Bayramı 2022 hangi tarihlerde kaç lira yatacak açıklandı! İşte detaylar

Emekli bayram ikramiyeleri hangi tarihlerde kaç lira yatırılacak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığı emekli bayram ikramiyelerine zam yaptı mı, maaşlar hangi gün hesaplara geçecek belli oldu. İşte emekli bayram ikramiyesi ödeme detayları...Türkiye'nin dört gözle beklediği asgari ücret ek zamlarını açıklayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda gelen haberleri herkes can kulağıyla dinledi. Bakanlık asgari ücretin 5 bin 500 lira olacağını açıkladıktan sonra emekli bayram ikramiyelerinin kaç lira olacağını da açıkladı. Emekliler bu bayramda ne kadar ikramiye alacak belli oldu.

Hükümetin milyonlarca kişinin ekonomik durumunu doğrudan etkileyen kararlarını almakla görevli en önemli bakanlıklarından olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Temmuz 2022 yılı Kurban Bayramı emekli bayram ikramiyelerinin yatırılacağı tarihleri kamuoyuna duyurdu. Söz konusu ikramiyelerin bayramdan önce 2 Cumartesi ile 7 Temmuz Perşembe tarihleri arasında hesaplara yatırılacak.
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.