06 / 07 / 2022

Emekli ve memur maaşlarına zam haberi beklenirken Erdoğan o ismi görevden aldı! Resmen açıklandı

Emekli ve memur maaşlarına zam haberi beklenirken Erdoğan o ismi görevden aldı! Resmen açıklandı

Emekli, memur ve asgari ücretlilere Temmuz'da yapılacak zam çalışmalarını yürüten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda o isim görevden alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararıyla yapılan işlem gece yarısından sonra baskıya giren Resmi Gazete'de yayımlandı.Emekli, memur ve asgari ücrete ek zam başta olmak üzere 3600 ek gösterge çalışmalarının merkezi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda dikkat çeken bir gelişme yaşandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Nejat Fırat ile Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Seyrekoğlu'nu görevden aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı haricinde bazı bakanlıklarda da bir dizi değişimlere imza attı.

İşte detaylar..Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.