Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020!

Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020! Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020!

Firma: Seba İnşaat

Proje: Emirgan Apartments by Seba

Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 ve Emirgan Apartments by Seba detayları...Emirgan Apartments projesi  Seba İnşaat  imzası taşıyor.  Emirgan Apartments by Seba  fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor.

Ağırlıklı olarak, İstanbul’un İstinye, Etiler, Ulus ve Ayazağa gibi bölgelerde projeler hayata geçiren Seba İnşaat, bu deneyimini şimdi de yeni projesi; ‘Emirgan Apartments by Seba’ ile Boğaz’a taşıyor.

Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 ve Emirgan Apartments by Seba detayları...

Satışların başladığı Emirgan Apartments by Seba projesi bin 957 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 8 bin metrekare de inşaat alanına sahip olan projede 53 daire ve 14 adet ticari ünite mevcut.

Emirgan Apartments by Seba projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire tiplerinin yanı sıra ayrıca 1+1, 2+1 asma katlı loft ve teraslı çatı daire tipleri de bulunuyor.

Emirgan Apartments by Seba nerede inşa ediliyor?
Emirgan Apartments by Seba projesi kapsamındaki konutların brüt olarak 50 ila 257 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje Emirgan Korusu’na 300 metre, Boğaz’a ise 1 kilometre mesafede yer alıyor.

Projede kapalı otopark alanı, kapalı havuz, spor salonu, sokak konsepti ile tasarlanmış iç avluya bakan holler ve bu iç avluda yeşilliklerde bir cafe de bulunuyor.

Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020!
Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 metrekare bazında 20 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan konutların teslimleri Eylül ayı sonunda yapılacak.

Web: http://www.sebainsaat.com.tr/


projeye sor