Emirgan Apartments by Seba fiyatları!

Emirgan Apartments by Seba fiyatları! Emirgan Apartments by Seba fiyatları!

Firma: Seba İnşaat

Proje: Emirgan Apartments by Seba

Emirgan Apartments by Seba fiyatları haberimizde yer alıyor. Projenin teslimlerinin Eylül ayında yapılması planlanıyor.Emirgan Apartments  Seba İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.  Emirgan Apartments by Seba  fiyatları haberimizde yer alıyor. 

Ağırlıklı olarak, İstanbul’un İstinye, Etiler, Ulus ve Ayazağa gibi en değerli bölgelerinde projeler inşa eden Seba İnşaat, bu deneyimini şimdi de yeni projesi; ‘Emirgan Apartments by Seba’ ile Boğaz’a taşıdı.

Emirgan Apartments by Seba projesi bin 957 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 8 bin metrekare de inşaat alanına sahip olan ‘Emirgan Apartments by Seba’ projesinde 53 daire ve 14 adet ticari ünite mevcut.

Emirgan Apartments by Seba projesinde 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde daire seçeneklerinin yanı sıra ayrıca 1+1, 2+1 asma katlı loft ve teraslı çatı daire tipleri de mevcut.

Emirgan Apartments by Seba nerede? 
Emirgan Apartments by Seba projesinde yer alan dairelerin alanları brüt olarak 50 ila 257 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje Emirgan Korusu’na 300 metre, Boğaz’a ise 1 kilometre mesafede yer alıyor.

Emirgan Apartments by Seba projesinde kapalı otopark alanı, kapalı havuz, spor salonu, sokak konsepti ile tasarlanmış iç avluya bakan holler ve bu iç avluda yeşilliklerde bir de cafe yer alıyor. 

Emirgan Apartments by Seba fiyatları metrekare bazında 20 bin TL olarak belirlendi. Projenin teslimlerinin Eylül ayı sonunda yapılması planlanıyor.

Web: http://www.sebainsaat.com.tr/


projeye sor