Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020!

Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020! Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020!

Firma: Seba İnşaat

Proje: Emirgan Apartments by Seba

Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 ve Emirgan Apartments by Seba detayları...Emirgan Apartments projesi  Seba İnşaat imzası ile yükseliyor.  Emirgan Apartments by Seba  fiyatları 2020 haberimizde yer alıyor.

Ağırlıklı olarak, İstanbul’un İstinye, Etiler, Ulus ve Ayazağa gibi bölgelerde yeni projeler inşa eden Seba İnşaat, bu deneyimini şimdi de yeni projesi; ‘Emirgan Apartments by Seba’ ile Boğaz’a taşıyacak.

Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 ve Emirgan Apartments by Seba detayları...

Satışların geçtiğimiz günlerde başladığı Emirgan Apartments by Seba projesi bin 957 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 8 bin metrekare de inşaat alanına sahip olan Emirgan Apartments by Seba 53 daire ve 14 adet ticari üniteye yer veriliyor.

Emirgan Apartments by Seba projesinde 1+1, 3+1 ve 3+1 daire tiplerinin yanı sıra ayrıca 1+1, 2+1 asma katlı loft ve teraslı çatı daire tipleri mevcut.

Emirgan Apartments by Seba projesinde yer alan konutlar brüt olarak 50 ila 257 metrekare arasında değişen alanlara sahip. Proje Emirgan Korusu’na 300 metre, Boğaz’a ise 1 kilometre mesafede yükseliyor.

Satışların başladığı Emirgan Apartments by Seba projesinde kapalı otopark alanı, kapalı havuz, spor salonu, sokak konsepti ile tasarlanmış iç avluya bakan holler ve bu iç avluda yeşilliklerde bir cafe mevcut.

Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020!
Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 metrekare bazında 20 bin TL olarak belirlendi. Proje kapsamındaki konutların teslimleri Eylül ayı sonunda yapılacak.

Web: http://www.sebainsaat.com.tr/


projeye sor