Emlak çadırı nerede kurulacak?

Emlak çadırı nerede kurulacak? Emlak çadırı nerede kurulacak?

Firma: İlgi Yönetim

Proje: Emlak Çadırı

İlgi Yönetim imzası ile kurulan ve bu yıl ilki düzenlenecek olan Emlak Çadırı'nda toplam 240 adet bağımsız bölüm 31 Mayıs Pazar günü satışa sunulacak. Peki Emlak çadırı nerede kurulacak?Emlak Çadırı'nda toplam 240 adet bağımsız bölüm 31 Mayıs Pazar günü satışa sunulacak.


Başvuruların 29 Mayıs Cuma günü saat 17:00'ye kadar kabul edileceği  Emlak Çadırı  projesinde 220 adet daire, 10 adet dükkan ve 10 adet VIP ofis bulunuyor.


Emlak Çadırı ‘nda daire fiyatları 99 bin TL, ofis fiyatları 149 bin TL’den, dükkan fiyatları 199 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konut, ofis ve dükkanların teslimleri hemen gerçekleşiyor.


Satışa sunulacak olan 220 adet ev Medikule İstanbul, 10 adet dükkan ve 10 adet VIP ofis ise Kayaşehir AVM içerisinde yer alıyor.


Medikule İstanbul Evleri’nde kapalı havuz, resepsiyonu, çift fitness merkezi, çift hamamı, çift saunası, 650 araçlık kapalı ve açık otoparkı, çift buhar odası ve tenis kortu gibi sosyal alanlar bulunuyor. Proje Atatürk Havalimanı ile 3. Havalimanı’nın tam ortasında, her iki havalimanına da 15 km mesafede hayata geçiriliyor.


Emlak Çadırı müzayede tarihi:

Tarih:   31 Mayıs Pazar

Yer:      Başakşehir - Olimpiyat Stadı Yolu Kayaşehir Girişi Medikule İstanbul ‘‘Emlak Çadırı Satış Ofisi’’ Başakşehir

Saat:    10:00


Emlak çadırı nerede kurulacak?

Emlak Çadırı Satış Ofisi:  Başakşehir-Olimpiyat Stadı Yolu,Kayaşehir Girişi, Medikule İstanbul

Başakşehir/İstanbul


Telefon: 444 61 71 

Web sitesi: www.emlakcadiri.com

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor