Emlak Konut Ispartakule Evleri'nin yalıtımını Filli Boya Expert yapıyor!

Emlak Konut Ispartakule Evleri'nin yalıtımını Filli Boya Expert yapıyor! Emlak Konut Ispartakule Evleri'nin yalıtımını Filli Boya Expert yapıyor!

Firma: Emlak Konut

Emlak Konut Ispartakule Evleri'nin yalıtımını Filli Boya Expert yapıyor. Yalıtım ile projede, konut sahiplerinin doğalgaz faturalarında ayda 400 TL'ye varan tasarruf sağlanabilecek..

Emlak Konut GYO'nun Beylikdüzü Ispartakule bölgesindeki yeni projesinin dış cephe ısı yalıtımı; Filli Boya’nın kalitesi, tecrübesi ve güvencesiyle inşaat projeleri için özel olarak üretilen Expert Taşyünü ürünleri ile yapılacak. 

 

Projede, konut sahipleri doğalgaz faturalarında ayda 400 TL'ye varan tasarruf sağlayabilecek.

 

Fiili Boya Expert, kış mevsiminde yükselen doğalgaz faturalarının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağı bilinciyle hareket ediyor. 

 

Fiili Boya Expert, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak sunuyor.

 

Toplam 1.849 adet konut ile 33 adet ticari üniteden meydana gelen Ispartakule Emlak Konutları projesi’nde tercih edilen Expert Taşyünü Isı Yalıtım sistemi TS EN 13500 Mineral yün esaslı harici kompozit ısı yalıtım sistemleri (ETICS) standardına sahip olarak kalitesini ispatlamış bir ısı yalıtım sistemi özelliğine sahip.

 

6 santimetre Expert Taşyünü Isı Yalıtım levhalarının kullanılan projede, mimari detaylar ile bölgenin iklim şartları göz önünde bulundurularak son kat uygulamasında dış hava şartlarına dayanıklı, nefes alabilen, su geçirmez ve kolay uygulanan Filli Boya Amphisilan Dış Cephe Boyası’yla renklendirilecek. Expert Taşyünü Isı Yalıtım levhaları aynı zamanda CE ve TSE belgelerine sahip.