10 / 08 / 2022

Emlak Konut Kuzey Yakası güncel ofis fiyatları!

 Emlak Konut Kuzey Yakası güncel ofis fiyatları!

Firma: Emlak Konut

Proje: Kuzey Yakası Ticarileri

Emlak Konut Kuzey Yakası projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanıyor. Proje İstanbul Başakşehir’de hayata geçiriliyor..."İstanbul'un en yeşil yakası" sloganıyla basına tanıtılan Kuzey Yakası Kayaşehir projesi Emlak Konut imzası taşıyor. Proje İstanbul Başakşehir’de 364 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

 

373 adet ofis, ticari ve otelin yanı sıra Kayaşehir Kuzey Yakası projesinde metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanlarına komşu bir alanda; ofisleri, ticari alanları, oteli ve hayvanat bahçesi bulunuyor. 

 

Emlak Konut Kuzey Yakası projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanıyor. Projede ofisler 460 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 

 

Kuzey Yakası Başakşehir projesinin otelinde 153 adet odaya yer veriliyor. Projedeki otelde  kongre merkezi 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 m²’lik fuaye ve 2100 m²’lik lobi alanı da yer alıyor

 

10 blok şeklinde tasarlanan projede 7 blok ticaret ve ofis olarak, kalan 2 blok otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı. 

 

Kuzey Yakası Ticarileri lokasyon olarak Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 km, Atatürk Havalimanı’na 18 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 km uzaklıkta yükseliyor. 


15 soruda Kuzey Yakası Başakşehir projesi!
 

Tel:444 36 55

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri

Özge ÖZDEMİR/Emlakkulisi.com 


 
 


projeye sor