09 / 08 / 2022

Emlak Konut Kuzey Yakası güncel ofis fiyatları!

Emlak Konut Kuzey Yakası güncel ofis fiyatları!

Firma: Emlak Konut GYO

Proje: Kuzey Yakası

İstanbul Kayaşehir'de Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Kuzey Yakası projesi 373 adet ofise yer veriliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim sağlanıyor...İstanbul Başakşehir’de toplam 373 adet ofis, ticari ve otel olarak hayata geçirilen Kuzey Yakası projesi 364 bin metrekare arsa alanına sahip. 260 bin metrekare yeşil alana sahip proje İstanbul Kayaşehir'de inşa ediliyor. 


"İstanbul'un en yeşil yakası" sloganıyla tanıtılan Kuzey Yakası projesi 10 bloktan meydana geliyor. Emlak Konut Kuzey Yakası, 7 blok ticaret ve ofis olarak, kalan 2 blok otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı. 
 
Kayaşehir Kuzey Yakası projesinde ayrıca metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanlarına komşu bir alanda; ofisleri, ticari alanları, oteli ve hayvanat bahçesi bulunuyor. Kuzey Yakası Başakşehir projesinin otelinde 153 adet oda bulunuyor.
 
Projedeki otelde ise kongre merkezi 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 metrekarelik fuaye ve 2100 metrekarelik lobi alanı da yer alıyor.
 
Emlak Konut Kuzey Yakası güncel ofis fiyatları!

Emlak Konut Kuzey Yakası güncel ofis fiyatları 460 bin TL'den başlıyor. Peşin ödemede yüzde 12 indirimin yapıldığı Kuzey Yakası'nda yüzde 10 peşinatlı ödemelerde 120 aya varan vade yapılabiliyor. Projede aynı zamanda 60 ay 0 vade farkı fırsatı da sunuluyor.
 
Kuzey Yakası; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
 

Tel:444 36 55
Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor