Çukurova Balkon

EmlakBank'tan Altın Katılma Hesabı!

EmlakBank'tan Altın Katılma Hesabı! EmlakBank'tan Altın Katılma Hesabı!

Türkiye’nin en genç katılım bankası olan EmlakBank, ülkemizde sürdürülebilir finansman modellerini yaygınlaştırmak için amacıyla çalışmalarına devam ediyor. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


EmlakBank, Altın Katılma Hesabı ile verdiği hizmetlere bir yenisini ekledi. Bu sayede EmlakBank müşterilerine altını bir yatırım aracı olarak kullanılmas bekleniyor. Ayrıca Borsa İstanbul Kıymetli Madenler Piyasası üyeliğini tamamlayan EmlakBank, Takasbank altın transfer sistemine üye olarak altın hesapları arasında transfer yapabilen birkaç bankadan biri oldu.

Büyümenin anahtarı yeni ürünler

Katılım bankacılığı pazar payını yeni ürünler geliştirip büyütmeyi amaçlayan Emlak Katılım Bankası, Cari Hesap Hizmeti ile birlikte Gümüş ve Platin Cari Hesap hizmetlerini de müşterileriyle sundu.

Yeni hizmetleriyle EmlakBank, ülkemizde gümüş cari hesap hizmeti sunabilen sayılı, platin cari hesap hizmeti sunabilen iki bankadan birisi oldu. EmlakBank müşterileri TL, USD, Euro karşılığında Altın, Gümüş ve Platin alım-satımı işlemlerini de gerçekleştirebiliyor. EmlakBank, yakın zamanda şubelerinden külçe altın ve gram altın teslim alınması, külçe altın ve gram altınların altın cari hesaplara yatırılabilmesine de olanak sağlayacak çalışmalarına devam ediliyor.