Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına Ender İnşaat'tan destek!

Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına Ender İnşaat'tan destek! Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına Ender İnşaat'tan destek!

Ender İnşaat, hükümetin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele”  kampanyasına “İnciyaka Ankara” projesiyle destek verdiğini açıkladı. 


“Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyasına bir destek de Ender İnşaat'tan geldi. Firma, devam eden mevcut kampanyasına ek olarak 31 Ekim tarihine kadar projeden konut alacaklara ekstra yüzde 10 indirim uygulayacağını bildirdi. 

Ender İnşaat, başkentin yenilenen yüzü Mamak’ta hayata geçirdiği prestijli projesi ‘İNCİYAKA ANKARA’ da konut alıcılarına mevcut kampanyaya ek olarak ekstra yüzde 10 indirim yapıyor. 

Hükümetin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele” programını desteklediklerini dile getiren Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman; “Ülkemizin yaşadığı kur saldırılarına karşı başlatılan kampanyaya birçok alanda firma destek veriyor. Konut sektöründe de Ender İnşaat olarak “biz de varız” dedik ve İNCİYAKA  Ankara  projemizde alıcılara ekim ayı sonuna kadar ekstra yüzde 10 indirim başlattık.  Yüzde 10’luk fiyat avantajını projemizde şuan devam eden; yüzde 30 peşinat, yüzde 50’si teslimde, kalan yüzde 20’lik tutarı da 36 ay vade farksız eşit taksitle ödeme kampanyasına ek olarak sunuyoruz. Konut alımını kolaylaştırmaya yönelik başlattığımız kampanya ve fiyat avantajlarımızı paylaşmak üzere alıcıları İNCİYAKA ANKARA satış ofisimize bekliyoruz” diye açıklama yaptı.

Yeni Mamak olarak nitelendirilen ve bölgenin ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çeken İNCİYAKA ANKARA, geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı projede; 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 

Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları gibi çeşitli sosyal olanaklar bulunuyor. 

Çankaya ve Çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan proje birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. Çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alan İNCİYAKA ANKARA’dan Esenboğa Havalimanı’na, Samsun - Konya yoluna çok kolay ulaşılabiliyor. Projede konut teslimleri Ağustos 2019’da yapılacak.

Web: http://www.inciyakaankara.com/