08 / 08 / 2022

Enn Adalar Maltepe projesinde fiyatlar 239 bin TL'den başlıyor!

Enn Adalar Maltepe projesinde fiyatlar 239 bin TL'den başlıyor!

Firma: Çolakoğlu Yapı & Taç İnşaat Ortak Girişimi

Proje: Enn Adalar Maltepe

Kalabalık, betonlarla çevrili kentlerin maviye, yeşile hasret insanları muhteşem deniz ve adalar manzarası ile Enn Adalar Maltepe’de buluşacak. Projede liste fiyatı 295 bin TL olan 1+1 daireler uygulanan kampanyalar ile peşin fiyatları 239 bin TL'den başlıyor.Kalabalık, betonlarla çevrili kentlerin maviye, yeşile hasret insanları muhteşem deniz ve adalar manzarası ile Enn Adalar Maltepe’de buluşacak… Konumu ve tarzıyla farklı bir proje olan Enn Adalar Maltepe, İstanbul’un yıldız ilçelerinden biri olan Maltepe’nin keyfini, size ÇOLAKOĞLU YAPI & TAÇ İNŞAAT Ortak Girişimi’nin güveni ile yaşatacak. Proje; Maltepe’nin en değerli arsalarından birinde yapılıyor, trafik ve yol gürültüsü olmayan ancak çok kolay ulaşabilen bir konumda yer alıyor.


ENN huzurlu, ENN mutlu, ENN YEŞİL ve ENN doğal bir hayata başlamaya hazır mısınız?  

Adalar ve deniz manzarasına panoramik bir bakış sunan Enn Adalar Maltepe’de yeşil alan oranı % 65 uygulanarak sevdiklerinizle kent yaşamının karmaşa ve gürültüsünden uzak, meyve ağaçlarından oluşan ve peyzaj çalışması yapılmış yeşil alanlarıyla nefes alan binalarda yeşilin bol olduğu bir yaşam vaad ediliyor.


Enn Adalar Maltepe projesinde fiyatlar 239 bin TL den başlıyor!


ENN karlı yatırım… 

Enn Adalar Maltepe’de ister oturun, ister kiraya verin. Her şekli ile sizi mutlu edecek karlı bir yatırım Enn Adalar Maltepe… 4.550 metre kare alan üzerinde yükselen,  modern ve estetik görüntüsü ile 2 bloktan oluşan projede; 17 katlı A Blok’ta toplam  124 dairede alternatifli çalışılmış 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dupleks daireler, 6 katlı B Blok’ta ise toplam 16 dairede 1+1, 2 + 1 ve dupleks daire seçenekleri bulunuyor.  


A Blokta dairelerde 61 – 455 metrekareye kadar, B Blokta ise 59 – 260 metrekareye kadar yaşam alanları sunuluyor. 


Bütün bu özellikleri ile Enn Adalar Maltepe, satış  fiyatlarıyla da, hazırlanan ödeme planlarıyla da fark yaratıyor. Lansmana özel fırsatlar sunan projede % 10 indirimin  yanı sıra, 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak olan yılbaşı kampanyası içinde ayrıca   + % 10 indirim uygulanıyor. % 35 peşin, 35 ay ‘’0’’ faizinde geçerli olduğu ödeme planında Banka yok, kefil yok. ‘’Kişiye Özel Esnek Ödeme Planları’’nın da geçerli olan  projede liste fiyatı  295.000 TL. olan 1+1 daireler uygulanan kampanyalar ile peşin fiyatları 

239.000 TL., 540.000 TL. olan 2+1 dairelerin fiyatları 438.000 TL., 3+1 daireler ise 950.000 TL. ‘den 770.000 TL. ve  4+1 daireler ise 1.600.000 TL. kampanya fiyatı 1.296.000 TL.’den başlıyor.  


ENN keyifli, ENN sağlıklı, ENN sosyal ve ENN güvenli…

Enn Adalar Maltepe’de sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve dalga havuzu ile ister güneşlenin, ister serinleyin, isterseniz dalga havuzunda eğlenin… Şehir karmaşasının yorgunluğunu spor salonunda fitness yaparak veya basketbol oynayarak yaşamınıza sağlık ve keyif katın.Projede; Yeşil alanlarda gölet, barbekü ve kameriye alanları da yer alıyor. Ayrıca hobby odası, TV salonu, SPA, Bay/Bayan Türk hamamı, bay/ bayan sauna, bay/bayan buhar odası gibi olanakların sunulduğu mükemmel bir sosyal yaşam sizleri bekliyor. Akıllı ev sisteminin kullanıldığı, 7/24 saat aralıksız güvenlik ekipleri ve güvenlik kameraları ile güven dolu bir yaşam sunan projede, kapalı otopark ve misafir otoparkı da mevcut. 


Enn Adalar Maltepe projesinde fiyatlar 239 bin TL den başlıyor!


NİÇİN  Enn Adalar Maltepe  ?

LOKASYON: Enn Adalar Maltepe, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, metro, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın yürüme mesafesindeki konumuyla İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşım imkanı sağlıyor.

*2-10 Dakika; Minibüs Yolu, E-5 Karayolu, Metro İstasyonu, Maltepe Park AVM, Maltepe Sahil Yolu, Kartal Devlet Hastahanesi, Anadolu Adalet Sarayı,

Bağdat Caddesi, Beş Çeşmeler Maltepe,Tem Otoyolu, İDO Vapur İskelesi ve çalışması devam eden Marmaray.

*15-20 Dakika; Boğaziçi Köprüsü, FSM Köprüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın 

yanı sıra Anadolu yakasının en önemli hastanelerinin, AVM’lerinin bir arada olduğu lokasyonuyla da hayatımıza kolaylaştırıyor.


ENN ADALAR MALTEPE Projesinin Lansman & Yılbaşı Kampanyası fiyatlarından yararlanmak için; 0216 356 41 41 / www.ennadalar.istanbul

PROJE & SATIŞ OFİSİ:Cevizli Mahallesi, Bağdat Caddesi Yavuz Sokak No: 28 Maltepe / İstanbul


Tel: 0216 356 41 41 

Web: www.ennadalar.istanbul


projeye sor