Çukurova Balkon

ERA Gayrimenkul'den emlak ve reklam kursu!

ERA Gayrimenkul'den emlak ve reklam kursu! ERA Gayrimenkul'den emlak ve reklam kursu!

Eğitimleri sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gayrimenkul danışmanlığı sertifikası vermeye hak kazanan ERA Gayrimenkul, start verdiği 'Emlak Reklam ve Araştırma Kursuna ilgi yoğun.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Eğitimleri sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gayrimenkul danışmanlığı sertifikası vermeye hak kazanan ERA Gayrimenkul, start verdiği 'Emlak Reklam ve Araştırma Kursuna ilgi yoğun. MEB onaylı sertifikalanın alan kursiyerler gayrimenkul sektöründe kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşacak.  Türkiye'deki büyüme stratejisine bir biri ardına açtığı ofislerle devam eden ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık zinciri ERA Gayrimenkul'ün Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) aldığı eğitim sertifikasının ardından başlattığı Emlak Reklam ve Araştırma Kursu'nu ilgi yoğun. ERA Gayrimenkul Akademisi ve Uygulama Ofisi ile Türkiye'de bir ilke imza atarak gayrimenkul danışmanlığı sektöründe fark yaratan EM Türkiye, yılda ortalama 15 bin kişiyi eğitebilecek bir alt yapı oluşturdu. 

Gayrimenkul sektöründe kaliteli, eğitimli ve profesyonel kadroların yetiştirilmesi amacıyla oluşturulan kursun Bağdat Caddesi Göztepe üzerindeki ERA Gayrimenkul'ün merkez binasında eğitime başladığını söyleyen ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, 'Emlak Reklam ve Araştırma Kursu'nun üç farklı MEB onaylı sertifika programı üzerinde eğitim verdiğini söyledi. Tüm programlar genelinde eğitim veren eğitimci kadrosunun, sektör içinde aktif tecrübeye sahip aynı zamanda akademik alanda da yetkinliklerini kanıtlamış kişilerden oluştuğunu hatırlatan Baygan, "Emlak Reklam ve Araştırma Kursundan başarı ile mezun olan kursiyerler MEB onaylı sertifikalarını almalarının haricinde gayrimenkul sektöründe kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşacak" dedi.  2014 verilerine göre ERA Akademi bünyesinde 798 kişi eğitim aldı, 27 farklı konuda seminer ve eğitim düzenlendi. 2014 yılı içinde gayrimenkul danışmanları için 10 adet KariyERA eğitimi gerçekleştirildi. Son bir yıl içerisinde ERA Gayrimenkul Türkiye, franchise ofislerine tam 200 ziyaret yapıldı. Türkiye'deki franchise sayısını 35'e yükselten ERA Türkiye; güçlü merkez ofis yapılanması, ERA Eğitim Akademisi ve uygulama ofisiyle yatırımcılarına yüzde 100 başarı sözü veriyor. Ticaret Gazetesi