ERA Türkiye, Anneler Günü’nü TEMA’ya bağış yaparak kutluyor!

ERA Türkiye, Anneler Günü’nü TEMA’ya bağış yaparak kutluyor! ERA Türkiye, Anneler Günü’nü TEMA’ya bağış yaparak kutluyor!

Türkiye’ye geldiği günden itibaren paydaşlarına verdiği değerle ön plana çıkan ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Anneler Günü’ için tüm franchise’ları adına TEMA’ya bağışta bulunacak.Türkiye’nin en genç gayrimenkul yatırım danışmanlık şirketlerinden olan ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Anneler Günü’ için tüm isteyen tüm franchise’larını kapsayan bir kampanya hazırladı. Her yıl mayıs ayının ikinci pazarı tüm dünyada kutlanan Anneler Günü’ne özel olarak ERA Türkiye’de tüm üyeleri için TEMA Vakfı’na fidan bağışı yapacak. Annesine bu özel günde sürpriz yapmak isteyen üyelerinden, sadece anneleriyle çekilmiş öz çekim fotoğrafı isteyen ERA Türkiye, öz çekim gönderen tüm paydaşlarının anneleri adına ayrı ayrı fidan dikimi yaparak sertifikaları sahiplerine iletecek. 


TEMA Vakfı’nın sürdürdüğü ‘Hatıra Ormanı Projesi’ kapsamında Balıkesir-Kavakalanı bölgesine dikilecek fidanlar ile annelere ölümsüz bir hediye vermek isteyen firma, aynı zamanda doğa haklarını gözetmek ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmak misyonununa da katkı yapmayı amaçlıyor. 


Bu hediyenin yanı sıra gelen öz çekimler arasından yapılacak çekiliş ile 2 şanslı üye İstanbul  Dedeman Bostancı Otel ve Dedeman Park Otel’den 1’er gece double oda kahvaltı ile konaklama kazanacak.