24 / 05 / 2022

ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın gayrimenkul yatırım danışmanı oldu!

ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın gayrimenkul yatırım danışmanı oldu!

Gayrimenkulde dünya devi olan ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın gayrimenkul yatırım danışmanı oldu.ERA Türkiye, , QNB Finansbank ile Xclusive Bankacılık & Private Banking üyelerini kapsayan yeni bir anlaşma yaptı. 

 

Yapılan bu anlaşma ile ERA Türkiye, QNB Finansbank ‘Xclusive Bankacılık & Private Banking’ üyelerine ve Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen QNB First müşterilerine gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapacak.

 

Türkiye'ye yatırım yapmak isteyen müşterilen işlemlerini gerçekleştirecek olan ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay yapılan anlaşmaya yönelik açıklamalarda bulundu. 

 

Atalay, “QNB Finansbank ile yaptığımız anlaşmayla bilgi birikimimizi aktarabileceğimiz kişi sayısı yüz binlerle ifade edilir oldu. Bu da edindiğimiz ‘know-how’ı ülkemiz için yüksek katma değer yaratma çabamıza olumlu bir katkı sunacak. QNB Finansbank ile yaratacağımız sinerjiyle birlikte Türkiye ile dünya arasında sağlam köprüler kurmuş olduk. Bu sayede farklı coğrafyalarda yaşayan yatırımcıların dikkatini ülkemize çekmeyi amaçlıyoruz'' şeklinde konuştu.