ERA Türkiye ERA NORM'u Kartal'da açtı!

ERA Türkiye ERA NORM'u Kartal'da açtı!

‘ Nitelikli Gayrimenkul Pazarlama ’ alanında Türkiye’ye yeni bir anlayışı getiren ERA Türkiye, ofis ağını hız kesmeden genişletmeye devam ediyor. ERA Türkiye ERA NORM'u Kartal'da açtı.


Türkiye’de gayrimenkul alanında  ‘Nitelikli Gayrimenkul Pazarlama’ ilkesini kendisine prensip edinen ERA Türkiye, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ofisi daha hizmete aldı. 31. ofisini açan ERA Türkiye’nin en yeni ofislerinden ERA NORM, Kartal bölgesinde faaliyet gösterecek.

 

2015 sonunda 100 ofise ulaşmayı hedeflediklerini ileten ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “ERA NORM  ile birlikte şu anda 31 olan franchise ofis sayımızı 2014 sonunda 40’a çıkaracağız. Bunun yanında şirketimiz Türkiye’nin dört bir yanında verdiği seminerler vesilesiyle sektör profesyonelleriyle buluşmaya devam edecek. ERA Türkiye ile eğitime yatırım yapanın ve farklı olanın  franchising sistemi sayesinde başarılı olmasının yüzde 100 garantili olduğunu söyleyebiliriz.” diye konuştu.

Hızla büyüyen franchise sektöründe dünyadaki en önemli markalardan birinin parçası olmanın gururunu yaşadığını ileten ERA NORM Broker’ı Şenol Kıral, “Değişik sektörlerde edindiğim farklı tecrübeleri gayrimenkul sektöründe uygulama kararı aldım. Hedefim sektörde güven veren ERA ile güven tazeleyen bir profesyonel ofis sahibi olmak.” dedi.

 

Şenol Kıral  Kimdir?

Şenol Kıral, 1980 öncesi Eğitim Enstitüsü mezunudur. 6 ay sınıf öğretmeni olarak görev yaptı. Daha sonra çeşitli deneyimler kazanmak için turist olarak Norveç’e gitti. Norveç’te  çeşitli işlerde görev alırken aynı zamanda İnşaat Mühendisliği eğitimini de tamamladı. 10 yıl aradan sonra Türkiye’ye dönüş yaptı. 1990 yılından itibaren inşaat sektöründe farklı proje ve ülkelerde şantiye yöneticisi olarak çalıştı.