Erdal Bekin kimdir?

Erdal Bekin kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Vekili olan Erdal Bekin kimdir? Erdal Bekin daha önce nerelerde görev yaptı?
Erdal Bekin kimdir?

Erdal Bekin 1975 yılında İstanbul'da doğdu.

İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden 1998 yılında mezun olan Erdal Bekin aynı yıl Şimşek İnşaat A.Ş'de Şantiye Şefi olarak kariyer hayatına başladı.

Bekin, 1999 yılında Halkbank İstanbul ve Trakya Bölge Müdürlüğü Ekspertiz ve Proje Değerlendirme Müdürlüğü'nde Gayrimenkul Eksperliği görevini üstlendi.

Bekin, 2000 yılında Halkbank'ın Merkez Şubesi'nde, 2002 yılında ise İnşaat ve Ekspertiz Daire Başkanlığı'nda Mühendis olarak görev almasının ardından, 2011 yılında aynı bölümden Yönetmen olarak ayrıldı.

2011 yılında Halk GYO bünyesine Proje Uygulama Bölümü'nde Yönetmen göreviyle katılan Erdal Bekin, 2012 yılında aynı bölümde Müdür olarak, 2014 yılında Proje Uygulama ve Geliştirme Grup Başkanı olarak, 2018 yılında ise Proje Geliştirme ve Uygulama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Arapça ve İngilizce bilen Bekin, 11 Şubat 2020 tarihinde Halk GYO A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Vekili olarak atandı.