Erkanlı Holding'ten 65 bin TL peşinatla öğrenci evi kampanyası uzatıldı!

Erkanlı Holding'ten 65 bin TL peşinatla öğrenci evi kampanyası uzatıldı! Erkanlı Holding'ten 65 bin TL peşinatla öğrenci evi kampanyası uzatıldı!

Erkanlı Holding Türk yatırımcılara yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanı sunduğu kampanyasını uzattı. Erkanlı Holding Türk yatırımcılara yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanı sunduğu kampanyasını uzattı. 

Kampanya ile ilgili açıklamamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Türk yatırımcılara yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanı sunduk. Bu kampanya, Türkiye’deki yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Biz de Univa olarak söz konusu kampanyayı devam ettirme kararı aldık” dedi.

 

İnşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa’nın Türk yatırımcılar için önemli avantajlar barındıran kampanyası, gelen yoğun talebin ardından uzatıldı. Univa’nın Kocaeli ve Düzce’deki projelerinden öğrenci evi sahip olmak isteyenlere yönelik ödeme kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında; Türk yatırımcılar yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanını elde etti. 

Kampanyanın Türk yatırımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandığını söyleyen Karayel şunları söyledi: “Univa’ya yönelik her geçen gün artan bu talep, bize doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi ve söz konusu kampanyayı devam ettirme kararı aldık. Böylece Türk vatandaşlarına özel olarak hazırladığımız kampanya çerçevesinde; 65 bin TL’lik peşinatın ardından 12 ay sonra yapılan 65 bin TL’lik ara ödeme ile birlikte 24 ay boyunca ayda 5 bin 300 TL’lik ödeme yapanlar, Kocaeli ve Düzce’deki projelerimizden öğrenci evi sahibi olabilecekler” diye konuştu. 

Web: www.univa.com.tr