Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü oldu!

Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü oldu! Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü oldu!

Türk mobilya sektörünün en beğenilen şirketi seçilen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu. Ersin Serbes, 15 Temmuz itibariyle Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü olarak görevine başladı.Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan ve Türk mobilya sektörünün en beğenilen şirketi seçilen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu.


Lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde 1986 yılında tamamlayan Serbes, kariyer hayatına Trakya Birlik’te başladı. Ardından Procter&Gamble’da çalışmaya devam eden Serbes, 20 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe üst düzey yönetici olarak görev aldı.


1965 doğumlu, evli ve bir çocuk babası olan Ersin Serbes, 15 Temmuz itibariyle Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü olarak görevine başladı.Haber Borsa Gündem'de şöyle yer aldı;

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan ve Türk mobilya sektörünün en beğenilen şirketlerinden Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu. Lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde 1986 yılında tamamlayan Serbes, kariyer hayatına Trakya Birlik’te başladı. Ardından Procter&Gamble’da çalışmaya devam eden Serbes, 20 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe üst düzey yönetici olarak görev aldı.  

Borsa Gündem