01 / 07 / 2022

Esbahçe Konakları'nda 250 bin liraya 3+1!

Esbahçe Konakları'nda 250 bin liraya 3+1!

Firma: Ata Grup

Proje: Es Bahçe

Konut sektörünün tecrübeli ismi Ata Grup, Esenyurt’ta inşasına başladığı Esbahçe Konakları’nda, 2014 yılını cazip fiyatlar ile kapatıyor. Esbahçe Konakları'nda 250 bin liraya 3+1 seçenekleri bulunuyor.Ata Grup’un İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Esenyurt’ta gerçekleştirdiği Esbahçe Konakları projesi, Kasım-Aralık aylarında konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fiyatlar sunuyor. 125 metrekareye sahip, aile yaşamına uygun 3+1 konutların yer aldığı proje, 250  -290 bin TL arasında satışa sunuluyor. Bölgenin nitelikli projeleri arasında yer alan Esbahçe Konakları; konumu, ulaşım kolaylığı ile de öne çıkıyor.


Ata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Semih Aytek, “Projemizin lansmanı üzerinden çok kısa süre geçmesine rağmen konutlarımızın yüzde 50‘sinin satışını gerçekleştirdik. Bunda hem projenin lokasyonun, hem aile yaşamına uygunluğunun ve Esenyurt’un bölgesel gelişmişliği etkili oldu. Esenyurt yerleşim ve ticaret merkezi olarak her geçen gün hızla büyüyor. Nüfusunun 5 yılda 3 katı kadar artması bekleniyor. Bölgede çok daha fazla nitelikli konut ve iş yerine ihtiyaç var. Özellikle kentsel dönüşümün sürdüğü Gaziosmanpaşa, Bağcılar ve Zeytinburnu’dan Esenyurt’a yatırım yapmaya gelen çok sayıda yatırımcı var. Esenyurt’un potansiyelinin gayrimenkul yatırımı adına yüksek olduğuna inanıyorum” dedi.  


Aile yaşamına uygun yerleşim...

Esenyurt’da yapımına başlanan Esbahçe - Espark Konakları, 11 ve 12 katlı 4 ayrı bloktan oluşuyor. Es Bahçe’de yer alan 2 blokta toplam 88 daire, Projenin diğer etabı olan Es Park Konakları’nda ise 96 daire bulunuyor.  Es Bahçe  - Es Park Konakları’nda 184 konutun yanı sıra Bloklar arasında geniş mesafenin bulunduğu alan site sakinleri için huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı olarak tasarlanmış. Sitenin sosyal alanında; çocuk oyun alanları, botanik havuzu, yürüyüş parkurları, kamelya, kapalı otopark, kameralı sistem 24 saat kameralı sistem güvenlik ve spor salonun yer aldığı etapta daireler 125m2’dir.projeye sor