Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme kampanyası!

Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme kampanyası! Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme kampanyası!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı Konutları Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding tarafından İstanbul Esenturt'ta inşa ediliyor. Projede konutlar için 60 ay firma kapsamında vade imkanı sunuluyor...


Toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alana yer verilen  Meydan Ardıçlı  projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire alternatifleri sunuluyor. Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


67 bin metrekare alan üzerine 27 blok olarak planlanan projede lansmana özel fiyat ve ödeme avantajları mevcut. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından yükselen  Meydan Ardıçlı  Evleri 230 bin metrekare kapalı alana sahip. Meydan Ardıçlı projesi konut, rezidans ve alışveriş merkezi konseptinde planlandı.


Konutların 2019 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi 545 milyon TL yatırım bedeline sahip. Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme kampanyası!


Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunuluyor. Peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim yapılan projede kişiye özel ödeme planı da oluşturulabiliyor. Projedeki avantajlı ödeme seçenekleri 15 Ekim’e kadar sürecek. 


Meydan Ardıçlı Konutları'nın metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. İstanbul Esenyurt'ta yer alan Meydan Ardıçlı Konutları ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi imkanlar da sunuluyor. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor