Essenora 1000 talep aldı!

Essenora 1000 talep aldı!Ön talep toplamaya başlanan tarihten bugüne kadar 1000'in üzerinde talep gelmiş olduğu vurgulanan projenin tüm bağımsız bölümlerinin yerli ve yabancı yatırımcılara açık olduğu ifade edildi.İstanbul Avrupa Yakası'nın öncü kentsel dönüşüm projesi Essenora, talep toplamaya devam ediyor. 

Ön talep toplamaya başlanan tarihten bugüne kadar 1000'in üzerinde talep gelmiş olduğu vurgulanan projenin tüm bağımsız bölümlerinin yerli ve yabancı yatırımcılara açık olduğu ifade edildi. 


2016'DA TESLİM EDİLECEK 

 Essenora A.Ş.'nin, 2016 yılının Haziran ayında teslim etmeyi planladığı projede, arsa bedeliyle birlikte toplam 160 milyon TL'lik bir yatırım öngörüldüğü vurgulandı. 


758 KONUTLUK PROJE 

6 adet kule bloklu ve arazi fiziki koşullarını destekleyen 5 adet teraslı bloklu ve rezidans kalitesinde 1+1; 2+1; 3+1 ve 4+1 daireler ve bahçeli teras villa alternatiflerinden oluşan 758 konutluk bir kentsel dönüşüm projesi olan Essenora'nın, 800 kişiye iş hacmi oluşturacağı ve konutların m2'sinin 3.500 TL'den satılmasının planlandığı vurgulandı. 


ÖNCELİĞİMİZ İNSAN

 Essenora Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Öz, projenin fikir aşamasında net bir ortak hedefleri olduğunu vurgulayarak, "Gaziosmanpaşa'nın değişen yüzünü temsil eden bir projeye imza atmak ve buna sahip çıkmak için yola çıktık" dedi. 

İstanbul'un Gaziosrrfönpaşa ilçesinde "Kentsel Dönüşüme" kazandırdık olan Essenora Projesi'ni düşünürken, "ilk önce 'insan'" dediklerini vurgulayan Essenora Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Akkaya ise, "Şehirleri, yaşam alanlarını marka haline getirecek olan en başta, o alanda yaşayan ve yaşayacak insanlar. Yaşam alanı sakinleri, alışveriş yapmak istediklerinde hemen evlerinin yakınındaki alışveriş mağazalarına uğrayabilecek, huzurla kahvelerini yudumlayabilecekler" diye konuştu. 


Yeni Akit