Essenora Gaziosmanpaşa güncel fiyatları!

Essenora Gaziosmanpaşa güncel fiyatları! Essenora Gaziosmanpaşa güncel fiyatları!

Firma: Yimta İnşaat, Atik&Akın, Enga Ortak Girişimi

Proje: Essenora

Essenora Gaziosmanpaşa güncel fiyatları olarak 286 bin TL'den başlıyor. Toplam 758 konuttan meydana gelen projede daireler 72 ile 256 metrekare arasında değişiyor.Proje İstanbul İl'i Gaziosmanpaşa İlçe'sinde bulunuyor.


Yimta İnşaat, Atik&Akın, Enga ortaklığı tarafından inşa edilen  Essenora  Gaziosmanpaşa projesi 12 dükkan ve 1 marketten meydana geliyor. Projedeki konutların büyüklükleri 72 metrekare ile 256 metrekare arasında değişiyor.


Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği Essenora Gaziosmanpaşa projesi toplam 21 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.


Toplam 758 konut bulunan Essenora Gaziosmanpaşa projesi güncel fiyatları 286 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje Vialand 1,2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü 12 kilometre, Atatürk Havalimanı 11 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.


Ödeme planı kapsamında Essenora Gaziosmanpaşa projesinde daireler için banka kredisiz, faizsiz ve peşinatsiz ödeme kolaylığı sağlanıyor. Proje İstanbul İl'i Gaziosmanpaşa İlçe'sinde yükseliyor.


Telefon: 444 8 344

Web adresi: www.essenora.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor