Çukurova Balkon

Eston Şehir Koru'da 59 bin TL peşinatla 4+1!

Eston Şehir Koru'da 59 bin TL peşinatla 4+1! Eston Şehir Koru'da 59 bin TL peşinatla 4+1!

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru'da 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Bahçeşehir'de yükselen Eston Şehir Koru projesinde başlatılan yeni kampanya ile daha da kolaylaştı. Eston Şehir Koru projesindeki 4+1 Koru Daireler’de 59 bin TL peşinat ve 5 bin 300 TL’den başlangıç gösteren taksitlerle çok kazançlı bir yatırıma adım atılabiliyor. Koru Konaklar ve Koru Evlerde yüzde 5 peşinat veya villalarda yüzde 10 peşinat ve esnek ödeme koşulları ile hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Taksitlendirmede banka kredisi yerine proje finansman desteği verilecek.

Dünyanın en büyük 250 uluslararası müteahhidi arasında bulunan Polatyol Grubu tarafından hayata geçirilen Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projeleri arasında yer alan Eston Şehir’in yeni etabı Eston Şehir Koru projesi, her zevke ve ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. İlk fazı 2020 yılında teslim edilmesi planlanan projede; ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam 1090 konut ve ticari birimler bulunuyor. Yaklaşık 4 bin kişinin yaşayacağı bir kasaba olarak dizayn edilen Eston Şehir Koru’da her beklentiyi karşılayan daire seçenekleri bulunuyor.

İstanbul Havalimanı’yla değerini katlıyor

Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip Bahçeşehir’de, yüksek prim potansiyelinin yanı sıra ticari imkanlarıyla da dikkat çeken Eston Şehir Koru, İstanbul Havalimanı’nın da devreye girmesiyle katlanarak değer kazanmaya devam ediyor. 215 dönüme yayılan projede, 90 dönüm yeşil alan ve 25 dönüm aktivite ve oyun alanı yer alıyor. Nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, meyve bahçeleri, göleti eşsiz imkanlar sunan Eston Şehir Koru projesinde inşaat hız kesmeden sürüyor.

ARADIĞINIZ HER ŞEY ESTON ŞEHİR KORU’DA

Koru Villalar

Bahçeli ve müstakil bir düzen beklentisi olan geniş aileler için ideal Koru Villalar, yardımcı odası hariç 5 odalı ve 1 salonlu olarak tasarlandı. Yazın yemyeşil bahçesinde keyifli dakikalar geçirilebilecek Koru Villalar, kışın pencereden bakıldığında adeta bir kartpostalı andıran bir manzara sunuyor. Bahçesine havuz da yapılabilen Koru Villalar’da sayfiye yaşamı şehrin içindeki eve taşınıyor.

Koru Katlı Villalar

Koru Katlı Villalar, az katlı yapılaşmanın dinamizmini doğanın renkleriyle bir araya getirerek hem komşuluk ilişkilerinizi canlı tutacak, hem de özlediğiniz tabiat güzelliklerini ayaklarınızın altına serecek. Villa hayatına en yakın konsepti sunan Koru Katlı Villalar, Sky Dublex, Garden Dublex ve Simplex olmak üzere üç farklı konut tipinden oluşuyor. Geniş salonları, mutfakları, kapanabilir terasları, ferah odaları, işlik ve yardımcı odaları ile her genişlikteki aile için rahat bir yaşam vadediyor.

Koru Konaklar

Her dairesi yemyeşil koruya, bahçelere, aktivite alanlarına bakan manzaralı Koru Konaklar’da; cumbası ve geniş terasıyla keyifli bir yaşamı kucaklayabilirsiniz. Toplamda 5 katlı Koru Konaklar; çalışma odası, 4 oda ve geniş bir salon ile mutfaktan oluşuyor. Tek katta müstakil, ferah yaşam isteyen herkese uygun Koru Konaklar sahiplerini bekliyor.

Koru Evler

Mimarisiyle göz dolduran Koru Evler’de geniş balkonlu, az katlı apartman yaşamının güvenliği ve ferahlığıyla buluşabilirsiniz. Temiz havayı ve manzaranın getirdiği pozitifliği hissedebileceğiniz 7 ve 8 katlı Koru Evler’de 2+1’den 4,5+1’e Bahçe Dubleks’ten Penthouse’a kadar ihtiyacınıza uygun daireyi seçebilirsiniz.

SAYILARLA ESTON ŞEHİR KORU

4 bin kişilik bir kasaba olarak tasarlandı
215 dönüm yaşam alanı
Ticari alanlar
Az katlı yatay mimari
90 dönüm yeşil alan
25 dönüm aktivite ve oyun alanı
1090 konut&Ticari Üniteler

www.estonsehirkoru.com/‎