01 / 10 / 2022

Euro fırladı! Euro/TL'yi tutabilene aşk olsun! Euroda son durum 11 Ağustos 2022

Euro fırladı! Euro/TL'yi tutabilene aşk olsun! Euroda son durum 11 Ağustos 2022

Euro kuru haftanın dördüncü işlem gününe değer artışı ile başladı. Euro kuru bugün gün içinde değer kazanarak yükselişe geçti. Euro/TL'yi tutabilene aşk olsun! Peki euro bugün kaç TL? Euro ne kadar? İşte 11 Ağustos 2022 euroda son durum...Yatırımcılar ve euro almak isteyenler bugün sabahın erken  euro kuru ne kadar? Euro kaç TL oldu? Euro ne kadar?  Euro kaç lira? gibi sorularının yanıtlarını araştırıyor. Euro/TL haftanın dördüncü işlem işlem gününe yüzde 0,96 artışla başladı.

Döviz kurları enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra yükselmeye başladı. Euro kuru yükselişe geçerken 18 lira seviyesini geçti. Bugün de yukarı yönlü hareketine devam eden euro kurunun tutabilene aşk olsun...

Euro fırladı! Euro/TL yi tutabilene aşk olsun! Euroda son durum 11 Ağustos 2022

Euro kuru dolar karşısında güç toplarken doların dünya genelinde değeri düşmeye başladı.

Enflasyon rakamlarının etkisi hala döviz kurları üzerinde sürmeye devam ediyor. Her ne kadar dolar yurt içi piyasalarda yüksek görünse de dünya genelinde doların değeri düştü. Euro ise değerlendi.

Peki bugün  euro ne kadar? Euro kuru kaç lira oldu? Euroya yatırım yapanlar dikkat! Euro kaç TL? İşte son dakika euro/TL Kuru 11 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön