02 / 10 / 2022

Euro bugün kaç TL? Euro ne kadar? İşte euro/TL kuru 10 Ağustos 2022...

Euro bugün kaç TL? Euro ne kadar? İşte euro/TL kuru 10 Ağustos 2022...

Dolar ve euro kuru haftanın üçüncü işlem gününe değer artışı ile başladı. Euro kuru bugün gün içinde değer kazanarak yükselişe geçti. Peki euro bugün kaç TL? Euro ne kadar? İşte 10 Ağustos 2022 son dakika euro/TL...Yatırımcılar ve euro almak isteyenler bugün sabahın erken  euro kuru ne kadar? Euro kaç TL oldu? Euro ne kadar? gibi sorularının yanıtlarını sorgulatıyor. Euro/TL haftanın üçüncü işlem işlem gününe yüzde 0,19 artışla başladı.

Döviz kurları enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra yükselmeye başladı. Euro kuru yükselişe geçerken 18 lira seviyesini geçti. Bugün de yukarı yönlü hareketine devam eden euro kuru yükselmeye devam ediyor.

Bugün ABD enflasyon rakamları açıklandı. Piyasalar üzerinde etkili olan veriler, döviz kurlarının yükseltti.

Peki bugün  euro ne kadar? Euro kuru kaç lira oldu? Euroya yatırım yapanlar dikkat! İşte son dakika euro/TL Kuru 10 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön