12 / 08 / 2022

Euro kuru en son ne kadar oldu? Rakamlar açıklandı! İşte euroda son dakika gelişmesi...

Euro kuru en son ne kadar oldu? Rakamlar açıklandı! İşte euroda son dakika gelişmesi...

Euro/TL Merkez Bankası'nın faiz kararından sonra sakin seyrine devam etti. Sabah güne alış fiyatı 18,29 TL, satış fiyatı 18,35 TL seviyesinde başlayan euro en son ne kadar oldu? İşe son dakika euro kuru...Piyasaların merakla beklediği Merkez Bankası faiz kararı bugün 14:00'da açıklandı. Kararın döviz kurları üzerinde etkili olması bekleniyordu. Euro kuru kararın ardından düşüşe geçerken dolar/TL sabahki seviyesini koruyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Para Politikası Kurulu (PPK) faiz kararını açıkladı. Toplantının ardından gösterge faizi olan bir haftalık repo faizi yüzde 14 seviyesinde sabit bırakıldı. Merkez, böylelikle yılın 6. toplantısında da pas geçmiş oldu.


 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.