07 / 10 / 2022

Euro yatırımcıları müjde! Euro hız kesmeden yükselmeye devam ediyor

Euro yatırımcıları müjde! Euro hız kesmeden yükselmeye devam ediyor

Euro kurundaki son dakika gelişmeler milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Euro kuru hız kesmeden yükselirken euro yatırımcılarının yüzü gülmeye başladı. Peki euro bugün ne kadar? Euro kaç lira oldu? Euro almak isteyenler ve birikim yapanlar tarafından merakla takip edilen euro kuru bugün kaç lira olduğu araştırılıyor. 

Haftanın üçüncü işlem gününde de euro kuru yukarı yönlü harektine devamediyor. Peki bugün euro kaç lira oldu? Euro ne kadar? İşte son dakika euro fiyatları 3 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön