Ev alan her zaman kazanır!

Ev alan her zaman kazanır!Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, inşaat maliyetlerindeki artışın konut fiyatlarına yansımaması konusunda açıklamalar yaptı. 


Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, inşaat maliyetlerindeki artışın konut fiyatlarına yansımaması konusunda açıklamalar yaptı. 

 

Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, inşaat maliyetlerindeki artışın konut fiyatlarına yansıtılmadığını vurgulayarak  “Bu durum gayrimenkul alımında önemli bir fırsat oluşturdu. Konut hep kazandırdı, kazandırmaya da devam edecek” diye konuştu. 

 

Sabah'tan Seda Tabak'ın haberine göre, Gayrimenkulde fırsat dönemi olduğuna dikkat çeken Akbalık, ''Firmalar henüz inşaat malzemeleri başta olmak üzere hiçbir maliyeti fiyatları yansıtmadı bu gayrimenkul alımı için fırsat'' dedi. 

 

ZEYTİNBURNU YÜKSELİŞTE
Zeytinburnu Belediyesi ve bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan araştırmalarını değerlendiren Akbalık, "Özellikle Avrasya Tüneli'nin açılmasının ardından, Zeytinburnu  Marmaray  İstasyonu, banliyö hattı ve Zeyport Limanı tamamlandığında, Zeytinburnu genelinde bugün 100 lira olan temsili bir değer, 5 yıl sonra 212 liraya yükselecek" dedi. 


Ahmet Akbalık kimdir?