Evini büyütmek isteyenlere yeni çözüm: Pratik Depo

Evini büyütmek isteyenlere yeni çözüm: Pratik Depo

Evinin, ofisinin çoğalan eşyalarla gittikçe küçülmesinden rahatsızlık duyanlara, yeni bir kente, yeni bir ülkeye yolculuğa çıkarken eşyalarını ne yapacağını bilemeyenlere, evlenip iki evi birleştirenlere, evinde işyerinde tadilat yapanlar, hobi malzemelerTÜRKİYE'DE İLK


Yurtdışında birçok örneği bulunan bu depolama hizmeti sayesinde, ev ya da ofisinize +1 oda katabileceksiniz. Türkiye'ye bu sistemi uyarlayan Pratik- Depo'nun Kurucusu ve Pazarlama Direktörü Yasemin Oytaç, bu işe öncelikle kendi ihtiyaçlarından esinlenerek girdiklerini ifade ederek, "Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen ve hem bireysel, hem de kurumsal kullanıcılara yönelik bu sistem sayesinde; vazgeçemediğiniz ama alanınızı daraltan eşyalarınızı, mallarınızı, ürünlerinizi Koç Allianz sigorta güvencesiyle depolayabiliyorsunuz" dedi. "Günümüzde, özellikle de büyük kentlerdeki yeni konut projelerinde ufak yaşam alanlarına odaklanılıyor. Kiralar artıyor, alışılan standartlarda daireler bulmak ve dolayısıyla mevcut dairelerden çıkmak gittikçe zorlaşıyor" diyen Oytaç, evlerimizde ya da ofislerimizde kullanmadığımız eşyaların bazen bir odamızı tamamen kapatabildiğine işaret ederek şunları söyledi:


SİGORTA GÜVENCELİ


"Bu soruna PratikDepo'yla, adı gibi pratik, ekonomik, güvenli ve eşyalarınız açısından da sağlıklı bir çözüm sunuyoruz. İhtiyacınıza göre küçük, orta ya da büyük PratikDepo alternatiflerinden birini ya da birkaçını seçiyorsunuz. Sonraki adımda PratikDepo'nun deneyimli elemanları evinize ya da işyerinize geliyor ve eşyalarınızı gerektiğinde söküp, paketleyerek, PratikDepo'ya yerleştiriyor. Daha sonra PratikDepo kapınızda kilitleniyor ve anahtarı da size teslim edilerek, sigorta güvencesi altındaki, rutubetten ve diğer olumsuz dış etkenlerden uzak, kapalı depolama alanına götürülüyor."
(Bugün)