pratik depo

pratik depo

Özellikle ABD'deki örneklerinden ilham alarak 2007 yılında kurulan ev, yazlık ve ofislerdeki fazla eşyaları sigortalı biçimde depolama hizmeti veren Pratik Depo, geçtiğimiz yıla göre eylül ayı itibarıyla yüzde 35 büyüdü...

Yeni yılda eski eşyalarınızı bırakın pratik depo saklasın!

Eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmeti veren Pratik Depo, yeni yıl ile beraber geride kalan eşyalarınızı sizin için depoluyor.

Pratik depo ile evinizde yer açın!

Hayatımıza kattığı avantajlarla yaşamımızı kolaylaştıran Pratik Depo depolamada bir çığır açıyor ve yılbaşı gecesi ev partisi yapmak isteyenler için evde eğlenceye yer açıyor! Masanız, koltuğunuz, dolabınız… Yer kaplayan her şeyi bir geceliğine depolayın.

Pratik Depo ile her şey elinizin altında!

“Eşya Yönetim Çözümleri” vizyonuyla eşyalarınızın atıl olarak saklanmasına son veren Pratik Depo, depolama ihtiyaçlarının ötesine geçen ve eşyanızın sahip olduğu değere değer katan çözümler geliştiriyor...

Evini büyütmek isteyenlere yeni çözüm: Pratik Depo

Evinin, ofisinin çoğalan eşyalarla gittikçe küçülmesinden rahatsızlık duyanlara, yeni bir kente, yeni bir ülkeye yolculuğa çıkarken eşyalarını ne yapacağını bilemeyenlere, evlenip iki evi birleştirenlere, evinde işyerinde tadilat yapanlar, hobi malzemeler

Lisanslı depo destekleri bugün hesaplara yatıyor!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, lisanslı depo desteği kapsamında 16,4 milyon lira ödemenin bugün yapılacağını duyurdu.

Hml Eser Gayrimenkul Depo Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hml Eser Gayrimenkul Depo Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 10 0bin TL sermaye bedeli ile Hikmet Akman, Leyla Akman, Mesadet Küçükdeveci ve Murat Akman ortaklığında kuruldu.

Reysaş GYO Düzce'deki arsasına yeni depo inşaatı için ruhsat aldı!

Reysaş GYO'nun portföyündeki Düzce'deki 15 bin 253 metrekarelik arsa üzerinde 3 bin 781 metrekarelik üç bloktan oluşacak yeni depo yapımı için inşaat yapı ruhsatı alındı.

AOÇ arazisindeki 4 depo kiraya veriliyor!

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü tarafından 1. Derece Doğal ve Tarihi Sit Alanı içerisinde bulunan Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Atatürk Orman Çiftliği Mahallesi 2108 Ada 19 Parselde bulunan 4 depo kiraya verilecek.

Bina projesindeki depo kiraya verilebilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, 'Apartman 20 daire ve bir dükkan. Dükkan ana cadde girişli. Alt katı var ve projede birinci depo olarak geçiyor, bir de dükkandan bağımsız ikinci depo var. Müteahhit birinci ve ikinci depoyu dükkana bağlamış, kiralıyor. Dükkanın hakkı var mı?' sorusunu yanıtladı.

Maltepe Büyükbakkalköy'de 6.3 milyon TL'ye icradan satılık depo!

İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili, Maltepe ilçesi, Büyükbakkalköy mahallesi, 342 parselde yer alan bahçeli kargir depo ve idare binasını 6 milyon 304 bin 950 TL'ye icradan satıyor...

Osmaniye'de 16.2 milyon TL'ye icradan satılık iş yeri, depo ve idari bina!

Osmaniye 2. İcra Dairesi Müdürlüğü, Osmaniye ili, Merkez ilçesi, Rızaiye Mahallesi, 113 ada 14 parselde yer alan 2 katlı iş yeri, depo ve idari binayı 16 milyon 239 bin 969 TL'ye icradan satıyor...

Kuru Kayısı Lisanslı Depo Projesi'nin temeli atılıyor!

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan Kuru Kayısı Lisanslı Depo Projesi’nin temeli atılıyor.

Celine Dion ayakkabıları için depo kiraladı!

Ünlü şarkıcı Celine Dion ayakkabıları evine sığmadığı için bir depo kiraladığını itiraf etti.

Çelebi Hava Servisi'nin depo kapasitesi yaklaşık iki katına çıktı!

Çelebi Hava Servisi'nin operasyonlarının İstanbul Havalimanı'na taşınması hakkında açıklama yaptı. Şirketin yaptığı yatırımlar kapsamında yer hizmetleri ve depo kapasitesi yaklaşık iki katına çıktı...

Gaziantep Şehitkamil'de kiralık depo ve arsa!

Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Bilek Mahallesinde bulunan Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu’na ait 2809 nolu parsel ve bu parsel üzerinde yer alan 248 metrekare depo ihale yoluyla kiraya verilecek. İhale konusu taşınmazların ilk yıl muhammen kira bedeli 194 bin TL+ KDV olarak belirlendi.

Pv Depo Enerji Malzemeleri Ve Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pv Depo Enerji Malzemeleri Ve Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nurullah  Yalçın tarafından kuruldu. 

Ceylan Depo İşletmeleri Kargo Nakliye Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu 5 Şubesi açıldı!

Ceylan Depo İşletmeleri Kargo Nakliye Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu 5 Şubesi bugün 15 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

pratik depo

pratik depo pratik depo


Özellikle ABD'deki örneklerinden ilham alarak 2007 yılında kurulan ev, yazlık ve ofislerdeki fazla eşyaları sigortalı biçimde depolama hizmeti veren Pratik Depo, geçtiğimiz yıla göre eylül ayı itibarıyla yüzde 35 büyüdü. İstanbul'da 4 ve Ankara'da 1 lokasyonda faaliyet gösterdiklerini ve güncel olarak 2 bin 400 adetten fazla depoyla hizmet verdiklerini söyleyen Pratik Depo Genel Müdürü Okan Artemiz, "Hem kullananların tavsiyeleri hem de şehir hayatında evlerin daha da küçülmeye başlaması Pratik Depo'ya olan talebi artırdı. Özellikle sunduğumuz +1 Oda hizmetimiz büyük rağbet görüyor"...