Evyap Cendere'de geri sayım! Vadi İstanbul'a ilk kazma vuruldu!

Evyap Cendere'de geri sayım! Vadi İstanbul'a ilk kazma vuruldu!Ayazağa Cendere’de inşa edilecek olan Vadi İstanbul projesinin satış ofisi için hazırlıklar tam gaz sürüyor…


www.havadanemlakvideo.com ekibi, Evyap Fabrika arazisine kurulan Vadi İstanbul projesini havadan görüntüledi. Görüntülerde Evyap arazisinde satış ofisinin yapım çalışmaları göze çarpıyor. 


Evyap arazisinden son görüntüler için tıklayınız!


Ayazağa Cendere'de yükselecek olan Vadi İstanbul projesi Avrupa Konutları, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu ortaklığında yapılacak.


Evyap Cendere


Vadi İstanbul projesi toplam 3 etaptan meydana geliyor. Toplam 3 bin konutun yer alacağı Vadi İstanbul’da satışların Ekim ayında başlatılması planlanıyor. 


Evyap Cendere


Vadi İstanbul’un ilk etabı 50 dönüm alana kurulacak. Bu etapta 1.100 konut bulunacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerin yer aldığı Vadi İstanbul projesinde konutların en küçüğü 65 metrekare, en büyüğü 240 metrekare olacak. 


Evyap Cendere


Vadi İstanbul projesinde metrekare birim fiyatlarının 3 bin dolar ile 3 bin 500 dolar arasında olması planlar arasında. Vadi İstanbul projesinin ikinci etabında otel, ofis, rezidans, hastane ve alışveriş merkezi yer alacak. Tüm projenin 2016 yılında tamamlanması hedefleniyor.