EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu! EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi; Ömer Faruk Çelik, Harun Çelik, Ali Atıf Bir, Cüneyd Dişkaya ve Gülnur Çakırcı tarafından 5 milyon TL'lik sermaye ile kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi; Ömer Faruk Çelik, Harun Çelik, Ali Atıf Bir, Cüneyd Dişkaya ve Gülnur Çakırcı tarafından 5 milyon TL'lik sermaye ile 28 Ocak'ta kuruldu.  EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi'ndeki Ömer Faruk Çelik, Harun Çelik, Ali Atıf Bir, Cüneyd Dişkaya ve Gülnur Çakırcı, Yönetim Kurulu Üyesi olarak belirlendi. 


EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak.


EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi adres: Aşağıdudullu, Necip Fazıl Mahallesi, Hamza Yerlikaya Bulvarı, Central Work Ticaret Merkezi, No:10.

pus