Faizsiz konut sistemi devlet tarafından güvence altına alınacak!

Faizsiz konut sistemi devlet tarafından güvence altına alınacak!

Fuzulev FPK (Faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemi ile ev ve araba sahibi yapmaya devam ediyor. Şirket tarafından Konya’da düzenlenen ev ve araba çekilişleri ile 1.200 kişi ev, 700 kişi araba sahibi oldu. Fuzulev FPK (Faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemi ile ev ve araba sahibi yapmaya devam ediyor. Şirket tarafından Konya’da düzenlenen ev ve araba çekilişleri ile 1.200 kişi ev, 700 kişi araba sahibi oldu. 

Ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerini FPK (Faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemi ile gerçekleştirmeye devam eden Fuzulev, 2019 ev ve araba çekilişlerinin dördüncüsünü Konya’da yaptı. 3.500 kişinin katıldığı çekiliş töreninde 1.200 kişi ev, 700 kişi araba hayaline kavuştu. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Akbal, tasarrufa dayalı konut ve araba edindirme sistemine devlet güvencesi geleceğini de müjdeledi.

Fuzulev tarafından hayata geçirilen FPK (Faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemiyle kurulduğu günden bu yana pek çok kişiyi ev ve araba sahibi yaptı. 27 yıldır insanların ev ve araba hayalini gerçekleştiren Fuzulev,  her ay yapılan ev ve araba çekiliş ve teslimat töreni bu defa Konya’da gerçekleşti. Şirket Nisan tahlillerini Selçuklu Kongre Merkezi’nde 3.500 kişinin katılımı ile gerçekleştirdi. Altı saat süren çekilişte 1.200 kişi ev 700 kişi araba sahibi oldu. Çekiliş sonuçları Fuzulev'in sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Canlı yayın Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve 10’ün üzerinde ülkeden de izlendi.

Faizsiz konut sistemi devlet tarafından güvence altına alınacak!

SİSTEMİMİZ DEVLET GÜVENCESİNE GİRİYOR

Törenin açılışında konuşan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Akbal, 27 yıl önce FuzulEv’in Konya’da doğduğunu anlatarak, “1990’lı yıllarda faiz oranları çok yüksek, insanların sosyo ekonomik durumu ise maalesef zayıf idi. Biz bununla dertlenip ve akabinde yaptığımız çalışma sonucunda FuzulEv’i, FPK sistemini hayata geçirdik. Aslında annelerimizin altın günü modelini insanların ev ve araba hayallerine kavuşacağı, faizsiz, kredisiz, peşinatsız bir modele dönüştürdük. Ana noktası güven olan, Konya’da doğan bu sistem ile Türkiye’nin her yerine yayıldık. Şu an 60 şubeye ulaştık. Öte yandan FuzulEv’in temsil ettiği tasarrufa dayalı faizsiz konut edindirme sistemi devlet tarafından da güvenceye alınacak ve siz değerli katılımcıların güvenini pekiştirecektir.” ifadelerini kullandı. 

Faizsiz konut sistemi devlet tarafından güvence altına alınacak!

60 BİN KİŞİYİ EV VE ARABA SAHİBİ YAPTIK

FuzulEv Genel Müdür Yardımcısı Aydın Özkan da açılış konuşmasında, bugüne kadar 60 binin üzerinde aileyi ev ve araba sahibi yaptıklarını söyledi. Aydın Özkan açıklamalarını şöyle sürdürdü:  "250 binin üzerinde insanın hayatına dokunduk. Dokunmaya da büyük bir heyecanla devam ediyoruz. 2019’un dördüncü çekilişini Konya’da gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra çekilişlerimizi Anadolu’nun farklı farklı şehirlerinde gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz." 

FuzulEv’in bir sonraki çekilişi 12 Haziran’da gerçekleşecek.