06 / 07 / 2022

FED kararı sonrası kripto paralar ne oldu?

FED kararı sonrası kripto paralar ne oldu?

Piyasaların büyük merakla beklediği Amerika Merkez Bankası'nın faiz kararı kripto paraları da etkiledi. Peki faiz kararı sonrasında kripto paralar ne oldu?Piyasaların büyük merakla beklediği Amerika Merkez Bankası'nın faiz kararından kripto paralar da payını aldı. 

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan kripto paralarda söz konusu faiz kararı sonrası bir rahatlama yaşandı. 

FED kararı sonrası kripto paralar ne oldu?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü kripto paraların şahı olarak bilinen Bitcoin ile ilgili açıklamalar yaptı. 

İşte kripto paralarla ilgili son durum...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.