Feronia Evleri 'nde 350 bin dolara!

Feronia Evleri 'nde 350 bin dolara! Feronia Evleri 'nde 350 bin dolara!

Libra Gayrimenkul tarafından Zekeriyaköy"de inşa edilen Feronia Evleri projesinde villa fiyatları 350 bin dolar ile 660 bin dolar arasında degişiyor¦Feronia Evleri projesi Zekeriyaköy"de, Libra Gayrimenkul İnşaat tarafından inşa ediliyor. Ari Mimarlık ve Arya Mimarlık tarafından tasarlanan Feronia Evleri"nin arazi alanı 6 bin metrekare. Ortak alan ve bahçelerin toplam alanı 5 bin metrekare.

8 bloktan meydana gelen Feronia Evleri projesinde 27 konut bulunuyor. 4 farklı tipte konut seçeneklerinin bulunduğu projede konutların alanları 150 ile 300 metrekare arasında.

2010 yılının Eylül ayında satışa çıkan Feronia Evleri"nin teslim tarihi 30 Nisan 2012 olarak belirlendi.

Feronia Evleri"nde konutların fiyatları 350 bin dolardan başlıyor, 660 bin dolara kadar yükseliyor. Ödemeler krediyle ya da peşin olarak yapılıyor.

İki ve üç katlı villalardan meydana gelen Feronia Evleri"nde arazinin yüzde 85"i yeşil alana ayrılıyor. Projenin inşaat alanı ise 5 bin 500 metrekare.

Feronia Evleri projesinde Intema mutfaklar, Siemens beyaz eşyalar, Rehau pencereler, Vitra vitrifiyeler, Artema bataryalar, Buderus akıllı kombiler bulunuyor. Salon ve yatak odalarında renk alternatifli geniş boy masif parke, ebeveyn banyolarında Hilton banyo, veya etajerli lavabo, Afyon mermeri tezgah, monte edimline kaplı dolap, jakuzi, isteğe göre özel şömine, sauna ve asansör bulunuyor.

www.libragayrimenkul.com

0507 785 71 90

 


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com