Feyzullah Yetgin ve Şahap Kavcıoğlu Türkiye ekonomisini değerlendirecek!

Feyzullah Yetgin ve Şahap Kavcıoğlu Türkiye ekonomisini değerlendirecek! Feyzullah Yetgin ve Şahap Kavcıoğlu Türkiye ekonomisini değerlendirecek!

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin ve 26. Dönem Bayburt Milletvekili, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu Türkiye ekonomisini değerlendirecek.Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) olarak düzenlenen ‘Mariş Cumartesi Buluşmaları’ etkinliğinde, ülkemizde yaşanan son ekonomik gelişmeleri çok saygıdeğer konuşmacılar ile birlikte ele alınacak. 

‘Son Gelişmelerin Işığında Türkiye Ekonomisi’ başlığı altında gerçekleştirilecek ve Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Erişah Arıcan moderatörlüğündeki toplantısında; GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin ve 26. Dönem Bayburt Milletvekili, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu konuşmacı olarak yer alacaklar.

‘Son Gelişmelerin Işığında Türkiye Ekonomisi’ başlığı altında gerçekleştirilecek olan etkinlik  15 Eylül 2018 Cumartesi günü, Holiday Inn İstanbul Airport Otel’de yapılacak.