10 / 12 / 2022

Fiat Ducato Minibüs'e tam 25 bin TL'lik son dakika indirimi geldi! Ducato Minibüs 25 Kasım 2022 fiyat listesi!

Fiat Ducato Minibüs'e tam 25 bin TL'lik son dakika indirimi geldi! Ducato Minibüs 25 Kasım 2022 fiyat listesi!

Fiat Ducato Minibüs'e tam 25 bin TL'lik son dakika indirimi geldi. Peki Fiat Ducato Minibüs'ün Kasım ayı fiyatları ne kadar? İşte Fiat Ducato Minibüs 25 Kasım 2022 fiyat listesi...Fiat Ducato Minibüs'e tam 25 bin TL'lik son dakika indirimi geldi. Yüksek performans ve üst düzey konfor anlayışını tek bir araçta bir araya getiren Fiat Ducato Minibüs, büyük bir özenle dizayn edilen iç mekanıyla rakiplerinden sıyrılıyor. 

Kasım ayı fiyatları açıklanan Fiat Ducato'nun gövdesinin ve hareketli parçalarının sağlamlık, dayanıklılık ve güvenilirliği de artırıldı.

Fiat Ducato Minibüs e tam 25 bin TL lik son dakika indirimi geldi! Ducato Minibüs 25 Kasım 2022 fiyat listesi!

Yine söz konusu araçla ilgili olarak verilen detaylara göre, süspansiyonları gürültüyü zaman içinde en aza düşürecek şekilde üretilen Yeni Ducato Minibüs, stilin fonksiyonellikle buluştuğu gösterişli hatlara, hem dinamik, hem sağlam hem de yenilikçi bir görünümle de dikkat çekiyor. Tamponları, ızgarası, ön farları, alt plakaları ve kapı kollarıyla rakiplerinden sıyrılan Fiat Ducato Minibüs'te 10 inç ekran, soğutucu eşya gözü, fonksiyonel eşya gözü ve USB girişli yolcu koltukları ve çok fonksiyonlu doküman taşıyıcı da mevcut.

Fiat Ducato Minibüs'e tam 25 bin TL'lik son dakika indirimi geldi. Peki Fiat Ducato Minibüs'ün Kasım ayı fiyatları ne kadar? İşte Fiat Ducato Minibüs 25 Kasım 2022 fiyat listesi...
Geri Dön