Filli Boya Yalıtım Gaziantep Enerji Zirvesi'ne katılıyor!

Filli Boya Yalıtım Gaziantep Enerji Zirvesi'ne katılıyor! Filli Boya Yalıtım Gaziantep Enerji Zirvesi'ne katılıyor!

21 Şubat Cuma günü Gaziantep’ te düzenlenecek olan Enerji Zirvesi’ nde Filli Boya Yalıtım Gurubu ‘’ Binalarda enerji verimliliği dönüşümü için yapılması gerekenleri ’’ anlatacak.Kamu ve özel sektörden konuşmacıların katılacağı zirvede iş dünyası için yeni yol haritaları belirlenecek ve bunun yanı sıra sanayide enerjiyi doğru kullanan kurumlar  “Sanayide Enerji Verimliliği Ödülleri” verilecek.


Filli Boya Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk’un da konuşmacı olarak katılacağı zirvede, “Binalarda Enerji Yönetimi ve Enerjinin Verimli Kullanımı, Enerji Projelerinin Finansmanı, Yenilenebilir Enerji Sektöründe Fırsatlar ve Riskler, Enerji Verimliliği ve Sanayide Enerji Verimliliği” gibi konular konuşulacak.


Zirve,  enerji konusunda başarılı bir üs olarak, sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda bölgede yaratılmakta olan katma değerin milli ekonomimize büyük katkı sağlamasına destek vermeyi hedefliyor. Bölgenin enerji alanındaki bu en büyük organizasyonu karar vericileri ve kanaat önderlerini buluşturarak enerji yol haritasını çiziyor.

 

Kalkınmada lider şehir Gaziantep’te Büyükşehir Belediyesi ve Sürdürülebilirlik Akademisi iş birliği ile ilki geçtiğimiz yıl T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımıyla gerçekleştirilen Enerji Zirvesi, bu yıl da T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık’ın katılımıyla Şehit Kamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Dünyanın en hızlı büyüyen ilk 10 şehri arasında yer alan ve Capatect’in Daha İyi Bir Dünya Projesinde de önemli duraklarından biri olan Gaziantep 2. Enerji Zirvesi ile iş dünyasını buluşturuyor.