Forum Kayseri ve Forum Kapadokya ödül kazandı!

Forum Kayseri ve Forum Kapadokya ödül kazandı! Forum Kayseri ve Forum Kapadokya ödül kazandı!

Forum Kayseri Alışveriş Merkezi ve Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi, Avrupa genelinde en dikkati çeken projelerin yarıştığı Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2014 (European Property Awards) organizasyonunda ödüle layık görüldü.
Forum Kayseri alışveriş merkezi ve Forum Kapadokya alışveriş merkezi, Avrupa genelinde en dikkati çeken projelerin yarıştığı  Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2014 organizasyonunda ödüle layık görüldü. 


Multi Turkey'den yapılan açıklamaya göre Forum Kayseri alışveriş merkezi, Avrupa'daki ticari ve konut alanında yapılan projelerin ödüllendirildiği Avrupa Gayrimenkul Ödülleri (European Property Awards) organizasyonunda En İyi Perakende Geliştirme (Best Retail Development Europe) kategorisinde ödülün sahibi oldu. 


Yerel ve modern çizgileriyle dikkati çeken Forum Kapadokya alışveriş merkezi ise aynı organizasyonun Perakende Mimarisi (Retail Architecture Europe) kategorisindeki ödüle değer bulundu.  


Açıklamaya göre, sektörün dünya çapında en seçkin organizasyonlarından biri olan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nin ilk aşaması olarak düzenlenen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde kazananlara takdim edilen ödül logosu, uluslararası ölçekte kabul sağlamakla birlikte üstün hizmeti simgeliyor. 


Açıklamada görüşlerine yer verilen Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü, kazanılan ödüllere ilişkin, "Ülkemizde alışveriş merkezi sektörünün son 10 yılda kaydettiği başarılı performansta çok anlamlı bir izimiz ve yerimiz olduğuna inanıyorum. Yarattığımız birbirinden iddialı projeler ve başarılı performanslarla Avrupa ve dünyada parmakla gösterilen değerler oluşturduk. Türkiye'nin yerel değerlerini uluslararası çizgide yorumlayan projelerimiz, bu nedenle çok seçkin organizasyonlarda ödüle değer bulunuyor. Türk alışveriş merkezi sektörünün dünyada hak ettiği dikkat ve ilgiyi çekmesini sağlıyor. Forum Kayseri ve Forum Kapadokya'nın Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2014'te aldıkları ödüller ne kadar doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi ve başarımızın teyididir" değerlendirmesinde bulundu. Dünya