FuzulEv 47’inci şubesini Ankara'da açtı!

FuzulEv 47’inci şubesini Ankara'da açtı!Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini devam ettiren FuzulEv, 47’inci şubesini Ankara Keçiören’de bölge halkının hizmetine sundu.


FuzulEv, Türkiye’de kırk yedinci,  Ankara  Keçiören’de ise üçüncü şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Firma sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor.

 

FuzulEv 47’inci şubesini Ankara

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’ Dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasına imkan sağladığımız FuzulEv sistemiyle bugüne kadar on binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştürdük. Bugün Ankara’da 3. Şubemizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Bu durum vatandaşlarımızın FuzulEv’e duyduğu güvenin göstergesidir. Bizde bu güven ve halkımızın ilgisiyle her geçen büyümeye devam ederek, şube sayılarımızı arttırarak vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet edeceğiz’’ diyor.


FuzulEv Sistemi

Ev almak isteyen kişiler, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 240 kişilik gruplar halinde bir araya getiriliyor. 

Ev sahibi olacak kişi ise her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirleniyor. FuzulEv’i tercih edenler, “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem” gibi ödeme koşullarından yararlanabiliyor.