Çukurova Balkon

Galatasaray Divan Kurulu Riva ve Florya için 23 Eylül'de toplanıyor!

Galatasaray Divan Kurulu Riva ve Florya için 23 Eylül'de toplanıyor! Galatasaray Divan Kurulu Riva ve Florya için 23 Eylül'de toplanıyor!

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu 23 Eylül Pazartesi günü yapılacak toplantı basına kapalı gerçekleştirilecek. Toplantıda Riva ve Florya arazileri için yapılan protokollerin güncel durumlarının ve olası sonuçlarının konuşulacak...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Galatasaray Kulübü Divan Kurulu, olağanüstü toplanacak.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun 23 Eylül Pazartesi günü saat 17.00'de başlamak üzere olağanüstü pan kurulu çağrısında bulunduğu bildirildi.

Olağanüstü toplantı Gayrettepe Dedeman Otel'de düzenlenecek. Galatasaray tarafından yapılan açıklamada, toplantının 20'nin üzerinde pan kurulu üyesinin yazılı talebi üzerine düzenlendiği ve basına kapalı yapılacağı ifade edildi. 

Toplantıda Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile Riva ve Florya arazileri için yapılan protokollerin güncel durumlarının ve olası sonuçlarının konuşulacağı belirtildi.

Ayrıca Ziraat Bankası, Denizbank ve Aktif Bank ile imzalanan yapılandırma sözleşmesi hakkında bilgilendirilme ve istişare yapılacağı da söylendi.

Faruk Süren: Riva işini beceremedik!

Galatasaray'da Florya ve Riva için pan çağrısı!

Galatasaray Florya ve Riva projeleri iptal mi?